MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pallar 10695009
*
nr 1069 5009
Pallar
Ett par, 50/60-tal, teak
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 14 november 2016
kl 20:14:36
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/11 21:14:37
1
Vinnande bud
14/11 10:04:04
2
800 kr
14/11 10:04:04
1
900 kr (Budbetjänt)
14/11 10:04:33
2
1.000 kr
14/11 10:04:33
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pallar stol stolar teak teakmöbler trä
-
6173 Pallar
2 st. Höjd: 43-75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34
*
Pallar
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1069 5009
Pallar
Ett par, 50/60-tal, teak
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 14 november 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/11 21:14:37 | 1 | Vinnande bud |
14/11 10:04:04 | 2 | 800 kr |
14/11 10:04:04 | 1 | 900 kr (Budbetjänt) |
14/11 10:04:33 | 2 | 1.000 kr |
14/11 10:04:33 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
14 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar pallar stol stolar teak teakmöbler trä
-
6173 Pallar
2 st. Höjd: 43-75 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:34